Ekogroszek
Opieko Łuna

Ekogroszek Opieko Łuna

3599,00 

Poprzednia najniższa cena: 3599,00 .

/t

  • średnia wartość opałowa: 28 MJ/kg
  • zawartość siarki: 0,4%
  • zawartość popiołu: 3-4%
  • granulacja: 10-25 mm
  • spiekalność: Ri < 10

Brak w magazynie

Wysokowydajny ekogroszek Opieko ŁUNA

Workowany ekogroszek OPIEKO ŁUNA to jakość bez kompromisów w przystępnej cenie. Zadbaliśmy o to, aby każdy, kto zdecyduje się zakupić OPIEKO ŁUNA miał pewność, że płaci za faktycznie wytworzoną energię. Popiół pozostały po tym ekogroszku to jedynie 3-4%, natomiast spiekalność – czyli wartość mówiąca o ilości nieprzetworzonych na energię spieków pozostałych w piecu – jest mniejsza od 10, co charakteryzuje ekogroszek najwyższej klasy. Ważna jest również zawartość siarki, ponieważ jej wysokie stężenie generuje nieprzyjemny zapach podczas spalania węgla, a w połączeniu z parą wodną może nawet powodować korozję elementów pieca. Na szczęście w naszym ekogroszku jej stężenie to zaledwie 0,4%, co automatycznie niweluje do minimum szkodliwość tego pierwiastka.

Co może zastąpić węgiel kamienny? ekogroszek najwyższej klasy

Wspomniane parametry powodują, że korzystanie z ekogroszku OPIEKO ŁUNA jest bezpieczne dla Twojego kotła, a przy tym wygodne dla Ciebie. Niewielka ilość pozostałych w piecu zanieczyszczeń sprawia, że sprzątanie nie będzie Twoim piekłem, a Ty poczujesz się jak w niebie. Zwłaszcza, że OPIEKO ŁUNA wytwarza średnią wartość opałową na poziomie 28 MJ/kg, co zapewnia ciepło nawet w najzimniejsze dni, a Tobie niestraszne będą kolejne zimy stulecia.

Wygoda jaką zapewnia ekogroszek niczym węgiel workowany

Kupując ekogroszek OPIEKO ŁUNA kupujesz nie tylko paliwo do swojego pieca, ale również wygodę, bezpieczeństwo oraz czas, ponieważ dzięki świetnym parametrom ekogroszku, wizyty w kotłowni będą sporadyczne i krótkie.

Dopasowanie do podajników

Dodatkowym potwierdzeniem jakości ekogroszku OPIEKO ŁUNA – jak i zresztą pozostałych wariantów – jest granulacja mieszcząca się w zakresie 10 – 25 mm. To oznacza, że bryłki dostosowane są do podajników, więc nie musisz się martwić o kompatybilność z Twoim piecem. O powtarzalność rozmiarów bryłek w każdym opakowaniu dba specjalny, zautomatyzowany system produkcyjny, który odsiewa materiały niespełniające wewnętrznych norm i pakuje do worków jedynie ściśle określony ekogroszek.

Ekonomiczny Ekogroszek

OPIEKO ŁUNA to produkt dla osób szukających topowego ekogroszku, który nie zrujnuje ich domowego budżetu. Parametry naszego węgla stanowią dowód na to, że należy on do najbardziej efektywnych paliw dostępnych na rynku. Nie trać czasu na zbędne poszukiwania – właśnie znalazłeś ekogroszek, którego główne zadanie to zaOPIEKOwać się Tobą!