Ekogroszek
Opieko Żar

Ekogroszek Opieko Żar

3399,00 

Poprzednia najniższa cena: 3399,00 .

/t

  • średnia wartość opałowa: 25 MJ/kg
  • zawartość siarki: 0,4%
  • zawartość popiołu: 6%
  • granulacja: 10-25 mm
  • spiekalność: Ri = 0

Brak w magazynie

Czołowy ekogroszek na rynku

Workowany ekogroszek OPIEKO ŻAR to wysokojakościowy węgiel, zapewniający stabilne źródło ciepła. Zerowa spiekalność (czyli wartość mówiąca o ilości nieprzetworzonych na energię spieków pozostałych w kotle) sprawia, że wystarczy go czyścić właściwie tylko z popiołu, którego zawartość stanowi jedynie 6%, a w piecu nie odkładają się niebezpieczne pozostałości paliwa. Tym samym ograniczyliśmy do minimum niewykorzystaną ilość spalanego węgla, dzięki czemu ekogroszek OPIEKO ŻAR należy do rynkowej czołówki.

Wartość opałowa niczym węgiel kamienny? Ekogroszek OPIEKO ŻAR to wysoka wydajność

OPIEKO ŻAR posiada wartość opałową na poziomie 25 MJ/kg, dlatego ekogroszek ten jest wydajny energetycznie, a przy tym posiada korzystną cenę – pozwala to zmniejszyć wydatki przeznaczane na ogrzewanie domu, a oszczędności spożytkować na inne cele. Jednocześnie parametry charakteryzujące ekogroszek OPIEKO ŻAR to wyraz najwyższej troski o bezpieczeństwo Twoje, jak i Twojego systemu grzewczego. Paliwo to posiada stężenie siarki na poziomie zaledwie 0,4%, dzięki czemu jej szkodliwe związki nie spowodują korozji pieca, a spalanie węgla nie będzie wiązało się z nieprzyjemnym zapachem w domu i jego otoczeniu. Ograniczenie niebezpiecznych pozostałości po ekogroszku zapewni każdemu piecowi wiele lat niezawodnego działania, a Ciebie uchroni od niespodziewanych problemów.

Ekogroszek o optymalnej granulacji

Te mogą się pojawić również wtedy, gdy ekogroszek nie ma odpowiedniej granulacji, zapewniającej płynne działanie instalacji grzewczej. Bądź jednak spokojny – zapewniamy, że OPIEKO ŻAR, podobnie jak i inne warianty, posiada granulację w zakresie 10 – 25 mm, a więc odpowiednią do pieców na ekogroszek. Powtarzalność tego parametru gwarantujemy za sprawą specjalnie zautomatyzowanego procesu produkcji, w którym do worków pakowane są bryłki spełniające ustalone normy. Niezawodny system nie pozwoli, by jakiekolwiek opakowanie naszego ekogroszku mogło Cię zawieść.

Co wyróżnia OPIEKO ŻAR?

OPIEKO ŻAR rozpala pozytywne emocje – przystępna cena, wysoka jakość, gwarancja ciepła i minimalne nakłady pracy podczas obsługi pieca – to nie żart, wszystko ma w sobie OPIEKO ŻAR niczym węgiel kamienny. Ekogroszek posiada parametry będące dowodem na to, że należy on do najbardziej efektywnych paliw dostępnych na rynku. Nie trać czasu na zbędne poszukiwania – właśnie znalazłeś ekogroszek, którego główne zadanie to zaOPIEKOwać się Tobą!