Kim jesteśmy? Poznaj nas bliżej!

Ogromne doświadczenie = najlepszy ekogroszek

Najlepszy ekogroszek znajdziesz w OPIEKO – nie boimy się tego powiedzieć. OPIEKO to marka, której celem jest oferowanie Ci najlepszej jakości produktów; jako profesjonaliści, nie mogliśmy zostawić Twojego bezpieczeństwa przypadkowi czy brakowi wiedzy. Z tego powodu OPIEKO tworzone jest przez ludzi mających wieloletnie doświadczenie na rynku paliw opałowych. W naszej firmie każda osoba z niejednego pieca… w niejednym piecu ekogroszkiem paliła. Czerpiąc ze wspólnych doświadczeń, jesteśmy w stanie zaoferować Ci produkt kompletny, który na każdym polu spełni najwyższe wymagania.

Ekogroszek z darmową dostawą – nowatorska produkcja

Węgiel workowany nie jest dla nas nowością, dlatego zdając sobie sprawę z tego, co jest najważniejsze dla końcowego odbiorcy, bazujemy na unikatowym, automatycznym rozwiązaniu produkcyjnym, niwelującym błędy wynikające z tzw. czynnika ludzkiego. Pozwala ono bezbłędnie wyselekcjonować i kontrolować trafiający do worków ekogroszek, który każdorazowo spełnia surowe normy jakościowe. Automatyzacja procesów produkcji sprawiła, że dobry i tani ekogroszek z dostawą pod Twoje drzwi to nasza codzienność.

Zamówiłeś wydajny ekogroszek? dostawa pod Twoje drzwi już w drodze

Inwestycja w innowacyjność umożliwiła nam wyeliminowanie większości problemów typowych dla ekogroszku oraz zminimalizowanie wszelkich efektów ubocznych jego spalania. Dzięki temu wysoka kaloryczność, niska spiekalność i zawartość popiołu, a także znikoma emisja niepożądanych związków chemicznych to główne cechy, jakimi charakteryzuje się workowany ekogroszek OPIEKO.

Tani ekogroszek z dostawą

Przemyślany i efektywny system logistyczny to natomiast gwarancja skutecznej, darmowej dostawy, która jest standardem we wszystkich zamówieniach. Jesteśmy otwarci zarówno na klienta indywidualnego, jak i na partnerów dystrybucyjnych. Nasz ekogroszek, dostępny w wielu wariantach – jak chociażby ekogroszek OPIEKO Łuna czy węgiel OPIEKO Żar – może stać się zatem stałym elementem oferty prowadzonego przez Ciebie sklepu. Bez względu na to, czy ekogroszek zostanie zakupiony bezpośrednio poprzez naszą stronę czy u autoryzowanego sprzedawcy, masz pewność, że zostanie Ci dostarczona ta sama jakość i pewność.

Solidni niczym węgiel Opieko

Komfort i bezpieczeństwo wszystkich odbiorców naszego ekogroszku to dla nas sprawa priorytetowa, dlatego wszystko jest przejrzyste, przedstawione w klarownej formie, wraz z wyjaśnieniami każdego parametru czy cechy a do każdego zamówienia dostarczane jest świadectw jakości potwiedzające parametry ekogroszku. Zdajemy sobie jednak sprawę, że to wciąż może być dla Ciebie za mało – nie krępuj się zatem zapytać nas o wszelkie nurtujące Cię kwestie i wątpliwości. Drużyna OPIEKO gotowa jest do natychmiastowej pomocy, a Ty jesteś jej kapitanem!